Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız da karagöz satın alabilirler

Önemli Not: Bir Süreliğine Ticari Faaliyetlerimize Ara Verdik.

İletişim için karagozcu@gmail.com e-Mail adresimi kullanabilirsiniz.

Burada Euro cinsinden fiyat yazıyordu ama Türkiye’de döviz çok oynak olduğundan dolayı ne rakam yazsak yanlış oluyordu. O yüzden sildik. Yurtdışı fiyatı, Türkiye fiyatı artı PTT ücretidir. PTT sitesinden fiyat sorgulaması yapabilirsiniz. Göndereceğimiz tasvirler 1 KG’dir.

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız Karagöz figürleri satın almak istediklerinde Western Union ile ödemeyi Emin Şenyer adına yapıp karagozcu@gmail.com

MTCN (Para Transferi Kontrol Numarası)
Gönderilen tutar (Türkiye’deki satış fiyatımız artı PTT masrafı karşılığı Euro ya da Dolar, para eğer Türkiye’den gönderilecekse TL)
Gönderen kişinin ismi
Hangi ülkeden gönderildiği
Figürlerin hangi adrese gönderileceği

bilgilerini gönderdiği takdirde aynı gün içinde istediği figürleri posta ile gönderiyoruz. Postanın elinize ulaşması yaklaşık 15 gün alabilir.
karagoz_figurleri
Teknik bilgiler: Tiplerin boyları 24-25 er cm dir (Beberuhi 21 cm), sopa uzunlukları 33 cm dir, ev figürleri 28.5 cm dir, figürlerin hareket kabiliyetleri profosyonel figürler ile aynıdır ve Plexiglass’dan imal edilmiştir, sopalar kayın ağacından olup sopa delikleri sopaları sıkıca kavrayacak şekilde ayarlanmıştır. Ev figürlerinin sopaları yoktur. Tipler; Karagöz, Hacıvat, Şemsiyeli Zenne, Çiçekli Zenne, Laz, Çelebi, Beberuhi ve Tuzsuz Deli Bekir dir.

Karagöz Kuklaları

kuklalar

evler

Karagöz oyunlarında kullanılan 2 ev, 8 adet tip, sopaları ile birlikte Dünyanın Her Yerine Gönderiyoruz.

Adres:

Emin Şenyer
Mimar Sinan mh. Fatih Sultan Mehmet cd. No: A9/23 Silivri İstanbul

Geri

2 replies on “Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız da karagöz satın alabilirler”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir