Karagöz Figürleri Satın Almak İçin Tıklayınız.

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız da karagöz satın alabilirler

İki adet ev, sekiz adet tip sopaları ile birlikte 50 Euro (Posta Masrafı Dahil)

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız Karagöz figürleri satın almak istediklerinde Western Union ile 50 Euro tutarında ödemeyi Emin Şenyer adına yapıp karagozcu@gmail.com E-Posta adresine ya da 00 90 532 493 43 51 telefon numarasına;

MTCN (Para Transferi Kontrol Numarası)
Gönderilen tutar (50 Euro ya da dengi Amerikan Doları)
Gönderen kişinin ismi
Hangi ülkeden gönderildiği
Figürlerin hangi adrese gönderileceği

bilgilerini gönderdiği takdirde aynı gün içinde istediği figürleri posta ile gönderiyoruz. Postanın elinize ulaşması yaklaşık 10 gün alabilir.

Posta masrafı 50 Euro’nun içine dahildir, başka hiç bir ad altında herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Western Union ile 50 Euro gönderdiğinizde 2 adet ev, 8 adet tip ve bu tiplere ait 9 adet sopa adresinize gelecektir.
karagoz_figurleri
Teknik bilgiler: Tiplerin boyları 24-25 er cm dir (Beberuhi 21 cm), sopa uzunlukları 33 cm dir, ev figürleri 28.5 cm dir, figürlerin hareket kabiliyetleri profosyonel figürler ile aynıdır ve Plexiglass’dan imal edilmiştir, sopalar kayın ağacından olup sopa delikleri sopaları sıkıca kavrayacak şekilde ayarlanmıştır. Ev figürlerinin sopaları yoktur. Tipler; Karagöz, Hacıvat, Şemsiyeli Zenne, Çiçekli Zenne, Laz, Çelebi, Beberuhi ve Tuzsuz Deli Bekir dir.

Karagöz Kuklaları

kuklalar

evler

Karagöz oyunlarında kullanılan 2 ev, 8 adet tip, sopaları ile birlikte toplam 50 Euro (Posta Masrafı Dahil), Dünyanın Her Yerine Gönderiyoruz.

Adres:

Emin Şenyer
Ferhatpaşa mh. Gülendam sk. No: B69/5 Çatalca İstanbul
Telefon: 00 90 532 493 43 51

Geri


Karahallı (Uşak) Kültür merkezi Gösterimiz

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız da karagöz satın alabilirler” için bir yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir