Karagöz Kalıp

Okulunuzda karagöz gösterisi için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Karagöz
Derslerinizde kullanabileceğiniz Karagöz konulu video dosyasını indirmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.
https://www.karagoz.net/karagoz_emin_senyer.rar

Karagöz tasviri yapmak için yukarıdaki resme sağ tıklayarak bilgisayarınıza kaydedip yazıcıdan çıktı alarak kalıp olarak kullanabilirsiniz. Rakamlar bağlantı yerlerini gösterir. Karagöz kırmızı ağırlıklı olarak boyanmalıdır.

Hacıvat kalıbı için lütfen buraya tıklayınız

15 replies on “Karagöz Kalıp”

  1. Emin Bey, merhaba! Asetatlar ne tur kalemlerle boyaniyor? Bir de baglati yerlerini ne ile tutturuyorsunuz? Yardim ederseniz cok sevinirim.Simdiden cok tesekkur ederim.

  2. Emin bey.benim proje ödevim var.Malzemem hazır ve yapımına geçtim,fakat kuklaların iki tarafını boyamalımıyım bilemedim.Kuklalar mutlaka küçük mü olmalı?Ben biraz daha büyük yapmıştım,kullanabilirmiyim ?TEŞEKKÜRLER.

  3. Emin Bey; merhaba;
    kızımın anaokulundaki proje ödevi için karagöz ve hacivat gösterisi hazırlayacağız. sitenizdeki kalıpları keçe ile renklendirmeyi düşünüyorum, gölge oyununda gözükür mü? bir de 4yaş için uygun bir metin önerebilirmisiniz? teşekkürler

    • Keçe ile mi yapacaksınız yoksa keçeli kalem ile mi boyamayı düşünüyorsunuz tam olarak anlayamadım. Her iki ihtimali de cevaplamaya çalışayım. Keçe ile yaparsanız gölge oyunu olarak oynatamazsınız, çok güzel duvar süsü olur ama gölge oyununa uygun olmaz, keçeli kalem ile boyamayı düşünüyorsanız keçeli kalemin boyası çıkar, en iyi yöntem asetat kalemi ile boyamaktır.

  4. ABİ BEN ASETTATTAN YAPTIM VE KESTİM . BERNDE ASETAT KALEMİ YOK. ASETAT KALEMİNİ NERDEN ALABİLİRİM

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir