www.karagoz.net >> ingilizce kursu sayfasındasınız

Ingilizce kursu

Bire bir ingilizce kursu
Aslında ingilizce öğrenmek o kadar kolay ki!!!...
NASIL MI???

 İngilizce (ya da yabancı dil) eğitimi, diğer dersler gibi (Fen-Fizik-Kimya-Matematik) her sınıfta ciddi farklılıklar ve yeni yeni bilgiler gerektirmemektedir. Dil elbette yaşayan bir varlıktır ama gramer yapısına her yıl yeni bir şeyler ilave edilmediği de bir gerçektir.
 Hepimizin okul döneminden hatırladığı gibi her sene aynı zamanları, aynı avtive passive’leri ve aynı direct-indirect’leri okuruz ve maalesef her sene neyin ne olduğunu tam öğrenemeden sonraki seneye geçeriz.
 Sizce ortaöğretimde altı ve yüksek öğretimde dört yıl okuyup yine de öğrenemediğimiz ingilizce gerçekten bu kadar zor mu?
 Ya da hiç ingilizce kursu görmediği halde Sultanahmette su satan, ayakkabı boyayan gençlerimizin birkaç ayda öğrenebileceği kadar kolay mı?

 Sizce de bir gariplik yok mu bu tabloda?
Hiç ingilizce kursu görmeden sokakta üç ay, Okulda on yıl!!!
Ve bu yarışta okul mağlup.....

 Edebiyatın, sanatın, şiirin ya da fen bilimlerinin dünyadaki tüm insanlar tarafından ortak yapılabilen bir şey olmadığı malum.
Ama ya konuşmak?!...
 Eğitimli ya da eğitimsiz dünyadaki tüm insanların ortak yapabildiği nadir şeylerden biri konuşmak değilmidir?.. Yürümek, yemek, içmek v.s. gibi?...
 Bu olumsuz sonucun sebebi acaba konuşulmak için var olan dilin okullarda sadece yazma ve anlama çalışmalarının dar kalıplarına sıkıştırılması olamaz mı?

 Evet, okullarda bir çok bilgi yükleniyoruz, ama ancak konuşulabildiğinde hafızalarda saklanabilecek olan dil’i ve onunla ilgili öğrendiklerimizi unuttuğumuz için kendi hafızamızı sorgulama hatasına düşmekteyiz.
 Ya da hiç ingilizce kursu görmeyen Sultanahmet’teki genç için üç ayda öğrenebilecek kadar kolay olan lisan öğrenmenin bizim için on yılda bile zor hatta imkan dışı olduğu yanlışına inanmaktayız.

Tüm bu yanılgılara bir son vermek için istediğiniz yer ve zamanda ücretsiz deneme derslerine ne dersiniz?..

İngilizce kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz..

ingilizce kursu için telefon: Fikret Günaydın : 0 555 342 46 72
Not: ingilizce kursu bire bir olarak verilmektedir...

ingilizce kursu web sayfası www.karagoz.net içinde yayınlanmaktadır