Dalyan

Kaunos

Kaunos antik kenti

30 Haziran 2007 günü Dalyan’da Karagöz gösterisi yaptık. Bir davet üzerine gittiğimiz Dalyan’da hem yerli hem de yabancı otel misafirleri oyunumuzu ilgiyle izlediler ve çok beğendiklerini ifade ettiler.

Tatil için Dalyan’ı seçtiğinizde katılabileceğiniz pek çok etkinlik bulabilirsiniz; Delta kanatlı motorlu uçaklar ile Dalyan üzerinde güvenli bir şekilde 15-20 dakikalık küçük uçuşlar size ömrü boyu unutamayacağınız görüntüler sunar. Jeep safari turuna katılıp nehir yatağından geçerek, eski köyü görebilir, nehir üzerindeki ahşap lokantada yöresel yemekleri tadabilirsiniz.. Dalyan kanalında kano ile gezinti ise bir başka ihtişam, ancak kılavuz almadan kanala girmek tavsiye edilmez çünkü 2 metrelik sazlar arasında kaybolabilirsiniz. Dalyan’da katılabileceğiniz bir başka etkinlik ise bisiklet turlarıdır. Elbette ki Dalyan’ı yakından tanıyabilmek için mutlaka yapılması gereken en önemli etkinlik tekne turlarıdır. Dalyan hakkında güncel bilgileri almak için Dalyan sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer gösterilerimiz: Akşehir, Antalya, Balıkesir, Bartın , Bodrum, Bursa, Çankırı, Dalyan, Derik, Edirne, Eskişehir, Giresun, İzmir, Kahramanmaraş, Kapadokya, Karabük, Kayseri, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Uşak

Summary
Review Date
Reviewed Item
Dalyan Karagöz gösterisi
Author Rating
51star1star1star1star1star


Karahallı (Uşak) Kültür merkezi Gösterimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir